Vnútorný kľud: jóga a meditácie | SOSNA, o.z. – Hľadáme iné cesty Skip to content Skip to navigation

Vnútorný kľud: jóga a meditácie


Tak ako každý mesiac, aj v januári sa stretneme v Ekocentre Sosna na tématicky ladenom dni s jógou, meditáciami a dobrým jedlom :)

December býva mesiacom hektiky, preto sme zvolili za tému januárového workshopu ukľudnenie. Budeme sa viac ponárať do vnútra, väčší priestor venujeme meditáciám a upokojeniu rozlietanej mysle. Budeme cvičiť Jin Jogu, pri obľúbených audiomeditáciách sa ponoríme do hlbokých úrovní bytia. Cieľom je stíšenie a upokojenie, nájdenie vnútorného kľudu a technikách z jógy, ktoré nám k tomu dopomôžu.

Základné info

Semináre vedie Nevenka Oravcová, certifikovaný učiteľ Sivananda Yoga Vedanta school Berlin, diplomovaná Spa terapistka Vancouver School of Bodywork and massage, certifikovaná inštruktorka D-Yogi Fly I. stupeň a tanečná pedagogička.
Kurz je určený ako pre začiatočníkov, tak aj pre mierne pokročilých.

Účastnícky poplatok 25€ zahŕňa počas celého dňa občerstvenie (káva, čaj). Stravu si môžete doniesť sami, alebo za príplatok 7€ vychutnať zdravé a chutné vegetariánske jedlo indo-európskej kuchyne z bio surovín, ktoré sa bude variť priamo na mieste (polieva, hlavné jedlo a na záver koláčik).

Januárový workshop je jednodňový a je potrebné zarezervovať si miesto vopred: prihlášky posielajte do stredy 23. 1. 2019 na threepointyoga@gmail.com
Ďalšie info: 0917 322 778, alebo na FCB stránke @threepointyoga.
Nezabudnite - kurz sa rýchlo napĺňa keďže máme obmedzenú kapacitu len na 14 cvičiacich.
Prihláška je platná po uhradení zálohy 10€ na IBAN: IBAN: SK1083300000002501243077 , kde uvediete: "svoje meno_YOGA_26".

Nocľah: v prípade záujmu alebo ak cestujete z väčšej diaľky môžete prenocovať priamo v objekte Ekocentra, platí sa na mieste 7€. Ak má niekto záujem a chce si vyskúšať spanie v jurte v daný večer po workshope, jednorazový poplatok za jurtu je 30€/počet osôb.

Čo si zobrať
Doneste si so sebou karimatku, pohodlné oblečenie a prezúvky.
Doprava autom smerom od Prešova je 28km, z diaľnice zbehnete na Obišovce a Kysak a pokračujete na Družstevnú pri Hornáde. Smerom z Košíc je to 7km.
Doprava vlak/bus
pozrite si vhodný spoj na www.cp.sk - ale POZOR! zadávajte ako cieľovú stanicu Kostoľany nad Hornádom - odtiaľ je to peši ešte cca 15 min. chôdze k Ekocentru Sosna.
Parkovanie
V prípade že prídete vlastným autom, zaparkujte pred obecným úradom v Družstevnej pri Hornáde- odtiaľto je to cca 1min. peši k Ekocentru Sosna.

obrázok: