Jógový revitalizačný workshop 5: BOLESŤ A TELO | SOSNA, o.z. – Hľadáme iné cesty Skip to content Skip to navigation

Jógový revitalizačný workshop 5: BOLESŤ A TELO

Tags: 


Tak ako každý mesiac, aj vo februári - 24.2.2018 od 10.00 do 18.00 - sa stretneme v Ekocentre Sosna na tématicky ladenom dni s jógou, meditáciami a dobrým jedlom :)

Vo februárovom workshope sa naučíme ako zvládať bolestivé miesta nášho tela, ako nám s tým vie pomôcť správne dýchanie a akupresúra, a ako neprestať cvičiť aj keď máme bolestivé stavy. Opäť venujeme priestor meditáciám ktoré cielene odvádzajú pozornosť mysle od bolesti, a pri audiomeditáciách budete mať možnosť vďaka špeciálnemu audiosystému zažiť mocné binaurálne tóny ktoré liečivo a harmonizačne pôsobia na celé telo na bunkovej úrovni.

V ďalších workshopoch sa s jarným počasím budeme v marci pripravovať na detox a jarnú očistu. Úprava stravy, správna séria cvičení ako aj pitný režim a aké čaje, byliny a arómaterapie používať - to všetko sa naučíme na prvom jarnom workshope. V apríli sa budeme venovať pružnosti tela, pretože po zimnom spánku je táto téma viac ako potrebná. Zameriame sa viac na strečingové cvičenia z jógy ale skombinujeme ich s pilatesom a inými nie silovými cvikmi. V mesiaci máj sa na poslednom z workshopov stretneme v téme vedomé telo. Naučíme sa preciťovať každý sval, spoznať a počúvať aké signály nám ten-ktorý orgán vysiela a čo to znamená.

Základné info

Semináre vedie Nevenka Oravcová, certifikovaný učiteľ Sivananda Yoga Vedanta school Berlin, diplomovaná Spa terapistka Vancouver School of Bodywork and massage, certifikovaná inštruktorka D-Yogi Fly I. stupeň a tanečná pedagogička.
Kurz je určený ako pre začiatočníkov, tak aj pre mierne pokročilých.

Účastnícky poplatok 25€ zahŕňa počas celého dňa občerstvenie (káva, čaj). Stravu si môžete doniesť sami, alebo za príplatok 7€ vychutnať zdravé a chutné vegetariánske jedlo indo-európskej kuchyne z bio surovín, ktoré sa bude variť priamo na mieste (polieva, hlavné jedlo a na záver koláčik).

Februárový workshop je jednodňový a je potrebné zarezervovať si miesto vopred: prihlášky posielajte do pondelka 19. 2. 2018 na threepointyoga@gmail.com
Ďalšie info: 0917 322 778, alebo na FCB stránke @threepointyoga.
Nezabudnite - kurz sa rýchlo napĺňa keďže máme obmedzenú kapacitu len na 14 cvičiacich.
Prihláška je platná po uhradení zálohy 10€ na IBAN: SK3931000000003350093909, kde uvediete: "svoje meno_YOGA_24".

Nocľah: v prípade záujmu alebo ak cestujete z väčšej diaľky môžete prenocovať priamo v objekte Ekocentra, platí sa na mieste 7€. Ak má niekto záujem a chce si vyskúšať spanie v jurte v daný večer po workshope, jednorazový poplatok za jurtu je 30€/počet osôb.

Čo si zobrať
Doneste si so sebou karimatku, fľašku na vodu, uterák, extra tričko, pohodlné oblečenie, hrubšie ponožky a prezúvky.
Doprava vlak/bus
Doprava autom smerom od Prešova je 28km, z diaľnice zbehnete na Obišovce a Kysak a pokračujete na Družstevnú pri Hornáde. Smerom z Košíc je to 7km.
pozrite si vhodný spoj na www.cp.sk - ale POZOR! zadávajte ako cieľovú stanicu Kostoľany nad Hornádom - odtiaľ je to peši ešte cca 15 min. chôdze k Ekocentru Sosna.
Parkovanie
V prípade že prídete vlastným autom, zaparkujte pred obecným úradom v Družstevnej pri Hornáde- odtiaľto je to cca 1min. peši k Ekocentru Sosna.

obrázok: