Bio mandaly | SOSNA, o.z. – Hľadáme iné cesty Skip to content Skip to navigation

Bio mandaly

10. – 12. august 2018 / začiatok v piatok o 15:00, koniec v nedeľu o 16:00/

Srdečne Vás pozývame na netradičné BIO mandalové stretnutie v prírodnom štýle pod vedením dlhoročného mandalového tvorcu Ľuba Slejzáka. BIO mandaly začneme tvoriť už v piatok poobede.

V sobotu a v nedeľu ráno sa budeme venovať jóge pod vedením Nevenky.

V sobotu večer nám v autentickej jurte predvedie svoje umenie hudobník a multiinštrumentalista, s ktorým si budeme môcť zadžemovať a zabubnovať. Zažijeme koncert v 3D mandale a zistíme, že zvuk v okrúhlej stavbe sa šíri inak, ako sme bežne zvyknutí.

Jedlo bude samozrejme BIO kvalitné – vegetariánske, variť bude Tomáš.

Odnesiete si domov minimálne 6 vlastných mandál namaľovaných rôznymi technikami a terapeutickými postupmi. Naučíte sa maľovať osobné a partnerské mandaly podľa dátumu narodenia a dostanete od nás aj certifikát.

Lektor Ľubo Slejzák sa bude venovať každému aj individuálne, z odbornej diagnostiky Vašich vytvorených mandál Vám poradí, ako sa dá zharmonizovať Váš aktuálny život alebo partnerský vzťah.

Spoločne vytvoríme pre Ekocentrum Sosna veľkú mandalu z prírodných materiálov.

Pod vedením Ľuba Slejzáka máte možnosť zažiť aj netradičnú mandalovú meditáciu.

Spať budeme v spacákoch v ekologických hlinených stavbách alebo v krásnej jurte. Spí sa v menších skupinkách na epedách, treba si doniesť spacák alebo deky, ktoré máte radi. Budeme v prírodnom prostredí. Toalety a sprcha sú v pohode.

Cena za celý pobyt pre dospelého 149 eur, pre dieťa do 12 rokov 108 eur. V cene je ubytovanie, jedlo a lektorné. Počet osôb je obmedzený.

Ak by Vám nevyhovovalo prírodné bývanie v Ekocentre Sosna, môžete si objednať ubytovanie v okolitých penziónoch alebo denne dochádzať, ak Ste z Košíc alebo Prešova.

Prihlásiť sa môžete tu: objednavky@mandala-fengshui.eu

Mobil: 0905897913

Pre ilustráciu o tom, aké energie na kurze môžete zažiť, si pozrite video zo Slovenského raja.

Viac informácií nájdete na Facebooku v udalostiach v skupine Mandaly a čarokruhy